شکر رژیمی بدون قند
5/5
ارسال به وتس اپ
ارسال به تلگرام
پرینت این صفحه

شکر رژیمی بدون قند و کالری

فهرست محتوا

شکر رژیمی استویا به عنوان شکر رژیمی بدون قند و کالری در دنیا شناخته شده استویا تنها ماده ای است که کاملا طبیعی  و مفید میباشد این شکر رژیمی از استویول گلیکوزاید که عصاره گیاه استویاریبوداتا است.                

شکر رژیمی استویا میتواند فشارخون را کاهش دهد رگهای خونی را شل میکند وسیستم قلبی عروقی را تقویت کند همچنین در کاهش خطر بزرگ شدن قلب ناشی از فشارخون بالا نقش داشته  است.                 

همچنین شکر رژیمی استویا خاصیت ضدالتهابی نیز دارد استویا در تقو تقویت سیستم ایمنی بدن که از ویروس ها و باکتری محافظت میکند شکر استویا دارای خاصیت ضد سرطانی میباشد تا 23 درصد خطر ابتلا به سرطان لوزالمعده را کاهش میدهد و باعث کاهش رشد سرطان در بدن میشود.

همچنین این شکر بدون قند به کاهش وزن نیز کمک میکند کما اینکه افرادی که دارای اضافه وزن هستند میتوانند از استویا به عنوان محصول رژیمی استفاده کنند.

ارتقای بهداشت دهان و دندان با استویا نیز ممکن است همچنین استفاده از استویا برای جلوگیری از رشد مواد عفونی در لثه ها بسیاری از افراد برای بهبود عملکرد استخوان و تقویت سیستم ساختار را نیز شکرهای استویا برعهده دارد.

شیرین کننده رژیمی استویا یک دیورتیک طبیعی است که به سم زدایی و پاکسازی کبد و بدن کمک میکند سطح قندخون را کنترل میکند سلامت قلب را بهبود داده و از بروز سکته های مغزی و  قلبی جلوگیری میکند. 

قند رژیمی و شکر رژیمی برای بهترکارکردن سیستم گوارش نیز بسیار مفید است بنابراین جذب بهتر موادمغذی در بدن شما میسر خواهد بود.   

همچنین شکر رژیمی استویا و قند استویا دارای پتاسیم و منیزیوم میباشد که پتاسیم به ارتقا سلامت ماهیچه و حفظ فشارخون کمک میکند. 

استویا قند لدون کالری با داشتن عملکرد ضد باکتریایی برای جلوگیری از اگزما مفید است. در بسیاری از کشورها از استویا در ترکیبات محصولات ارایشی و بهداشتی نیز استفاده میکنند.

استویا در تقویت مو وتقویت رشد مو و در ساختن موهای براق و زیبا کمک میکند.

در مطالعات جانوری نشان داده که شکر استویا در دوران بارداری ضرر ندارد.

از شکر رژیمی و بدون قند و کالری استویا میتوان در محصولاتی مانند بستنی و سوهان و سس و ادامس بدون قند استفاده کرد.

در امریکا شیرین کننده های استویا به عنوان جایگزین شکر در کل جهان محسوب میشود. پ هاش استویا ثابت میباشد بطوریکه در پخت و پز ثابت میباشد و ماهیت ان تحت هیچ شرایطی تغییر نمیکند رنگ استویا براثر پخت و پز تیره نمیشود استویا در حال حاضر به عنوان قند شیرین کننده رژیمی مطلوب در سراسر دنیا محسوب میشود.

از دیگر فواید استویا درمان عفونت قارچی میباشد عفونت قارچی برفک که معمولا روی غشا مخاطی دهان مری دستگاه ادراری و یا واژن تاثیر میگذراد.

قارچ البیکانس در روده رشد و نمو میکند حال هر چقدر میزان مصرف شکر بالاتر باشد این قارچ خیلی سریع و به سرعت رشد میکند ولی این قارچ قادر به تجزیه استویا نیست شکر استویا به عنوان یک نوع استرویید استیول گلیکوزایدها میتوانند با هورمونهایی که توسط سیستم غدد درون ریز کنترل میشود دخالت داشته باشد و در بهبود عملکرد این هورمون تاثیربسزایی دارد.         

در پایان اگر نگران بالا رفتن قند خون و بالارفتن وزنتان هستید ما این اطمینان را به شما میدهیم که با حذف شکر سفید و جایگزین کردن استویا میتوانید از تمامی عوارض و عواقب این شکر مضر در امان باشید.      

خواص آرد بادام
خواص آرد بادام

شاید این سوال در ذهن شما نیز ایجاد شده باشد که خواص آرد بادام چیست؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال، سایت دکتراستویا مقاله ای

خواص آرد نارگیل
خواص آرد نارگیل

آرد نارگیل؛ خاصیت های فوق العاده ی آن آیا تا به حال این سوال برای شما پیش آمده است که خواص آرد نارگیل چیست؟ و

خواص شکر رژیمی
خواص شکر رژیمی

شکر رژیمی چیست؟ شاید تا به حال این سوال برای شما پیش آمده باشد که شکر رژیمی چیست؟ خواص شکر رژیمی چیست؟ در این مقاله

گیاه استویا چیست؟
گیاه استویا چیست؟

گیاه استویا؛ بهترین شیرین کننده طبیعی! در این مقاله سایت دکتراستویا درمورد این سوال که گیاه استویا چیست؟ توضیحاتی را به طور کامل از خواص دارویی

شکر کم کالری

شکر کم کالری چیست؟ حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است که شکر رژیمی ( شکر کم کالری )چیست و چه تفاوتی با

خرید قند دیابتی
خرید قند دیابتی

فروشگاه اینترنتی دکتر استویا یکی از بزرگترین و اولین فروشگاه های سراسر کشور است که اقدام به فروش قند دیابتی کرده است. برای خرید قند

دیدگاهتان را بنویسید