دکتر استویا اولین مرجع فروش محصولات استویا، کتوژنیک و بدون شکر بعد از سال ها تجربه در تهیه و ارائه این محصولات در نظر دارد تا این موقعیت را برای دوست داران این کسب و کار ایجاد کند تا همه افراد بتوانند برای خود یک کسب و کار فروش محصولات رژیمی/دیابتی ایجاد کنند.

در همین راستا سیستم همکاری در فروش دکتر استویا را ایجاد و راه اندازی کرده ایم تا متقاضیان نمایندگی یا افرادی که فرصت فروش این نوع محصولات را دارند بتوانند با کمک برند دکتر استویا بیشتر فروش را داشته باشند و در این راستا سهم خود را از فروش محصولات رژیمی دیابتی دریافت کنند.

لذا در صورتی که قصد همکاری در فروش محصولات برند دکتر استویا را دارید طبق راهنمای زیر عمل کنید.

  1. در سایت با مشخصات دقیق خود ثبت نام کنید (لینک ثبت نام در انتهای این راهنما وجود دارد)
  2. به صفحه درخواست همکاری در فروش مراجعه کنید و درخواست خود را جهت همکاری ارسال کنید (لینک در انتهای مطلب)
  3. وارد پنل بازاریابی خود شوید و از طریق لینکی که ارائه شده است محصولات را در هر بستری که می شناسید (شبکه های اجتماعی، وب سایت، پیامک و …) معرفی کنید
  4. شخصی که با لینک شما وارد سایت ما بشود تا 90 روز به عنوان مشتری شما در نظر گرفته می شود و درصورتی که در این 90 روز با همان دستگاه/مرورگر خریدی از سایت انجام دهد سهم شما از این خرید به حساب شما واریز خواهد شد.
  5. مهم: درصورت نیاز می توانید درخواست کد تخفیف از طریق صفحه تماس با ما یا چت آنلاین بدهید تا برای شما یک کد تخفیف اختصاصی تعریف شود. در اینصورت هنگام خرید هم مشتری تخفیف می گیرد و هم شما پورسانت دریافت خواهید کرد.

 

نکته: تمام ورودی ها و گزارش ها بصورت اتوماتیک در پنل کاربری شما قابل مشاهده است.
نکته 2: سقف درخواست برداشت 50 هزار تومان می باشد.

صفحه ثبت نام در سایت

صفحه ثبت درخواست همکاری در فروش

پنل کاربری همکاران

درصورتی که هرگونه سوال یا درخواست جهت همکاری بیشتر و بهتر داشتید می توانید از طریق اطلاعات تماس قرارگرفته در صفحه تماس با ما و یا چت آنلاین آن را با ما در میان بگذارید.

ما همیشه از افرادی که درخواست همکاری بیشتر را با ما دارند استقبال خواهیم کرد.