گز رژیمی بدون گلوتن شیرین شده با گیاه استویا

این روزها خرید شیرینی های رژیمی و بدون قند افزایش پیدا کرده است و با توجه به اینکه افراد به بیماری دیابت دچار هستند و نمی توانند از شیرینی جات و مواد قندی استفاده کنند، بهتر است از محصولات بدون قند استویا استفاده کنند. از جمله محصولات بدون قند و رژیمی که می توانیم به آن اشاره کنیم شامل: شیرینی، گز، سوهان، پولکی، کیک و… می باشد که شما می توانید آن ها را با کمترین شیرینی از این سایت سفارش و خریداری کنید.

ویژگی های گز بدون آرد و بدون قند:

 • بدون آرد
 • کم کالری
 • ۱۰۰% طبیعی
 • بدون گلوتن بدون شکر
 • بدون رنگ
 • پری بیوتیک
قیمت:

61,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

(دیدگاه 19 کاربر)

اطلاعات بیشتر

انرژی

35.27

چربی

1.15

شکر

0.14

نمک

0.002

توضیحات بیشتر

خرید گز بدون قند استویا

خرید گز بدون قند استویا یکی دیگر از انواع محصولات رژیمی است که برای بسیاری از افرادی که به بیماری دیابت و یا اضافه وزن مبتلا هستند مناسب است. شرکت دکتراستویا با فروش گز رژیمی توانسته است نیاز بسیاری مشتریان خود را برای مصرف بسیاری از شیرینی ها برطرف کند. شما می توانید برای خرید محصولات رژیمی به سایت دکتر استویا مراجعه کنید؛ همچنین بهتر است در نظر داشته باشید که قیمت گز بدون قند در این سایت بسیار مناسب است.

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به بیماری دیابت دچار شده اید و یا بیماری های قلبی دارید می توانید برای درمان بیماری خود از محصولات رژیمی و بدون قند استفاده کنید. سایت دکتراستویا، یکی از بهترین فروشگاه هایی است که در زمینه تولید و فروش محصولات رژیمی بدون قند استویا فعالیت می کند. شما می توانید برای خرید انواع محصولات و شیرینی های رژیمی بدون قند به این سایت مراجعه کنید. با توجه به اینکه افراد دیابتی به خوردن شیرینی جات علاقه زیادی دارند و این مواد شیرین و قندی دشمن بیماریشان می باشد و نمی توانند از آن استفاده کنند، بهتر است از محصولات بدون قند استفاده کنند.

قیمت گز بدون قند کامور

گز بدون شکر، کالری کمتری نسبت به گز معمولی در بدن ایجاد می کند. این نوع گز برای استفاده افرادی که به دیابت مبتلا هستند بسیار مناسب می باشد، اما بهتر است برای مصرف این نوع شیرین کننده ها بهتر است با پزشک معالج خود مشورت کنید. و می توانید از آن به عنوان شیرینی سالم و طبیعی استفاده کنید.

همان طور که می دانید محصولات بدون قند، دارای پودر استویا می باشد و به همین دلیل است که شیرینی زیادی ندارد. محصولات رژیمی استویا به دلیل اینکه ترکیبی از همین گیاه هستند، برای کاهش وزن بسیار توصیه می شوند و می توانند روی کاهش وزن و تناسب اندام شما تاثیر داشته باشند. نمونه ای از بهترین این شیرینی های بدون قند، می توانیم به گز رژیمی بدون قند اشاره کنیم. خرید گز رژیمی بدون قند از سایت ما با بهترین قیمت امکان پذیر می باشد.

خرید گز بدون قند رژیمی

خیلی ها در دنیا به دیابت مبتلا هستند، و افراد زیادی هم مراقب هستند تا به این بیماری مبتلا نشوند. و افرادی که اضافه وزن دارند. همه اینها موجب میشود تا از خوردن بسیاری از مواد خوراکی شیرین کننده جلوگیری کنند. دکتر استویا، خرید گز بدون قند را برای کسانی پیشنهاد می دهد که می خواهند، در مدت کوتاهی به وزن ایده آل خود برسند و از مبتلا شدن به بیماری دیابت جلوگیری می کند. زیرا این ماده خوراکی بدون قند و بدون کالری می باشد و دارای هیچگونه ماده شیمیایی مضر نمی باشد. فروش گز بدون قند، در رژیم کاهش وزن بسیار موثر می باشد. هم به دلیل کالری کمتر، ملین بودن و تسهیل سیستم گوارشی. برای جایگزینی انواع شیرینی پرکالری می توان گز بدون قند را معرفی کرد. این محصول به کسانی پیشنهاد میشود که می خواهند زندگی سالم تری داشته باشند.

خرید گز بدون قند رژیمی

فروش گز رژیمی بدون قند

مصرف گز رژیمی بدون قند برای افرادی که مبتلا به بیماری دیابت هستند و فشار خون بالایی دارند، بسیار مناسب می باشد. با توجه به اینکه محصولات رژیمی و بدون قند، شیرینی بسیار پایینی دارد شما می توانید در طول روز و برای درمان بیماری از آن استفاده کنید. این محصولات برای افراد دیابتی، افرادی که اضافه وزن دارند، افرادی که رژیم غذایی دارند و بیماران قلبی مناسب می باشد. شما می توانید در کنار خرید گز رژیمی از قند رژیمی، شکر رژیمی، شیرینی بدون قند و رژیمی نیز استفاده کنید. در ادامه در مورد نمونه ای از ویژگی های این گز رژیمی بدون شکر برای شما توضیح خواهیم داد.

ویژگی های گز رژیمی:

 • تولید شیرینی سنتی شهر اصفهان از بهترین مواد اولیه و بدون شکر
 • استفاده از عصاره طبیعی شیرین کننده Stevia جایگزین شکر
 • عدم استفاده از هیچگونه از شیرین کننده مصنوعی مانند اسپارتام و ساخارین
 • حفظ نرمی بافت و طعم مناسب محصول
 • بدون استفاده از ارد و  فاقد گلوتن مناسب برای افراد سلیاکی
 • استفاده از حجم دهنده های کم کالری مانند ایزومالت و اینولین که باعث پرو بیتویک بودن محصول نیز میشود.
 • استفاده از مغز پسته، سفیده تخم مرغ، ایزومالت و اینولین و گزانگبین

گز رژیمی بدون قند مناسب چه افرادی است؟

 • همه افراد جامعه
 • افراد دیابتی،
 • افرادی که رژیم غذاییدارند
 • افراد سلیاکی
 • ورزشکاران

گز رژیمی بدون قند و شکر برای افرادی که می خواهند یک رژیم غذایی مناسب داشته باشند و در کوتاه مدت وزن خود را کاهش دهند بسیار مناسب می باشد. یکی از مهم ترین دلایلی که از این شیرینی های بدون قند استفاده می شود، عدم وجود شیرین کننده های مصنوعی است. در تولید این دسته از شیرینی ها از شیرین کننده های طبیعی استویا استفاده می شود و طعم بی نظیری خواهد داشت.

گز رژیمی بدون قند مناسب چه افرادی است؟

پری بیوتیک چیست ؟

ترکیبات غذایی غیر قابل هضمی می باشند که بوسیله تحریک گزینشی، برای تقویت رشد و فعالیت تعداد محدودی از باکتری های موجود در روده بزرگ مفید بوده و به طور سودمندانه ایی بر روی سلامت میزبان اثر می گذارد

درباره شیرین کننده طبیعی استویا

شیرین کننده طبیعی استویا که در این محصول به کار رفته می تواند قند خون، چربی خون و فشار خون شما را کنترل نماید و در صورت مصرف طولانی مدت می تواند در بهبود و بالا بردن سیستم ایمنی بدن نیز موثر واقع شود و موجب پیشگیری از بیماری های دیابت، پوکی استخوان پوسیدگی دندان، بیماری های کلیوی و کبدی می گردد. شما می توانید از این شیرین کننده های طبیعی در پخت غذا و شیرین کردن چای، قهوه ، نوشیدنی ها، کیک و شیرینی استفاده کنید.

نوآوری انجام شده در این محصول این بوده است که شکر حذف شده و به جای آن از شیرین کننده ی طبیعی استویا استفاده شده و تکنیک تولید بر این بوده که افت فشار ایجاد شده را کنترل کرده ایم زیرا Stevia قند خون شما را نیز می تواند کنترل کند در نتیجه این محصول شکر ندارد و از شیرین کننده طبیعی استویای خالص استفاده شده است یاد آور می شویم که به هیچ عنوان از برگ استویا که فراوری نشده است استفاده نکنید چون میزان فلزات سنگین در برگ استویا کنترل نشده است در نتیجه ما از عصاره استویا استفاده کرده ایم. که در این فرایند استاندارهای لازم جهت مصارف انسانی لحاظ شده است.

فروش گز بدون قند استویا

فروش گز بدون قند استویا

Stevia به کار برده شده در گز بدون قند، از گیاه بومی کشور پاراگوئه و برزیل می باشد. برگ های خام و پودر گیاهی سبزرنگ آن، حدودا می توان گفت که 10 برابر شیرین تر از شکر می باشد. شیرین کننده ای که از این گیاه بدست می آید، به صورت پودر سفید و بلوری رنگی می باشد که استویوسید نام دارد. از جمله ویژگی های استویوسید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • 100 درصد طبیعی و بدون کالری می باشد.
 • 250 الی 300 برابر شیرین تر از شکر می باشد.
 • غیرقابل تخمیر
 • ضد پوسیدگی دندان

خرید محصولات بدون قند از سایت دکتراستویا

اگر قصد خرید بهترین محصولات رژیمی و شیرین کننده استویا را دارید، پیشنهاد می کنیم به سایت ما مراجعه کنید. شما می توانید با مراجعه به سایت ما انواع شیرینی های رژیمی، قند های بدون شکر، شکر های رژیمی، سوهان بدون قند، گز رژیمی بدون قند، شیرین کننده طبیعی استویا، پودرهای شیرین کننده و… را به صورت آنلاین و در هر کجا که هستید سفارش و خریداری کنید. این روزها یکی از پر فروش ترین محصولات رژیمی و بدون قند که در سایت دکتراستویا می توانیم به آن مراجعه کنیم، گز رژیمی بدون قند می باشد. شما می توانید برای خرید گز رژیمی بدون قند و شیرینی به ابتدای همین صفحه از سایت مراجعه کنید. شیرین کننده ای که از این گیاه استخراج میشود. پودر سفید و بلوری رنگی دارد که استویوسید نام دارد. از جمله ویژگی های این ماده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • 100 درصد طبیعی
 • بدون کالری
 • 250 الی 300 برابر شیرین تر از شکر
 • غیر قابل تخمیر
 • ضد پوسیدگی دندان

گز رژیمی؛ خرید شیرینی بدون قند

گز بدون شکر کالری کمتری نسبت به گز معمولی در بدن ایجاد می کند. این نوع گر برای افراد مبتلا به دیابت مناسب می باشد. و آنها می توانند زیر نظر پزشک خود از آن به عنوان شیرینی سالم و طبیعی استفاده کنند. استویای بکار رفته در گز، گیاه بومی کشور پاراگوئه و برزیل می باشد. و از آن به عنوان شیرینی سالم و طبیعی استفاده میشود. برگ های خام و پودر گیاهی سبز رنگ آن حدود 10 برابر شیرین تر از شکر می باشد.

19 دیدگاه برای گز رژیمی بدون گلوتن شیرین شده با گیاه استویا

 1. محمد کوشش

  این محصول ساخت کجاس؟ برندش چیه؟ کجا تولید میشه؟‌اطلاعاتتون خیلی کمه. روی بسته بندی هیچ برندی درج نشده چرا

  • sherkat

   سلام. روی بسته بندی همه مشخصات درج شده

 2. Elham

  سلام، وزنش چقدره؟

  • sherkat

   سلام وزن گز حدودا 280 الی 300 گرم

 3. نرگس

  سلام این گز برای رژیم کتویی میشه استفاده کرد

  • sherkat

   سلام بله میتوانید استفاده کنید

 4. مهدی دورود

  با خرید این گز رژیمی درست شده با استویا مشکلی توی روند حجم من پیش نمیاد؟ چون الان قند رو شیرینی رو قطع کردم!

 5. اکبر

  یکی از بهترین مخلفاتی هست که کنار چایی باهاش میخورم و گز رژیمی باعث شده بدون نگرانی اونو مصرف کنم فقط مقدار شکر فراوری شده توی این گز بدون قند چقدره؟

 6. مدیر شرکت باوا

  من 3 ساله بیماری دیابت نوع آ رو دارم و با خرید گز بدون قند تونستم سطح قندم رو کنترل کنم!

 7. باد بهاری

  توی دوران قرنطینه مخصوصا وقتی که بیماری زیاد شده میشه به راحتی با مصرف گز بدون قند استویا قدرت سیستم ایمنی بدن رو برد بالا

 8. گرشاسب

  چرا قیمت گز بدون شیرینی استویا انقدر بالاست مگه توش چیه؟

 9. MCA

  با خرید گز بدون قند از سایت استویا بعد از چقدر دستم میرسه و آیا دارای ضمانت هست؟

 10. mahdi

  گز رژیمی که با گلوتن شیرینی شده ایا پروتئین خوبی رو منتقل میکنه؟

 11. هستیم

  گز بدون شیرینی شما اردی هست ؟ چه مقدار گلوتن داره؟

 12. alirza

  با خرید گز رژیمی استویا امکان اینکه رژیم کتوژنیک من بهم بریزه هست؟

 13. رضا ته کوچه

  گز بدون گلوتن برای کسایی که لاغر هستند باعث میشه افزایش وزن پیدا کنند؟!

 14. HOSI402

  مخالف این هستم که شیرینی بدون شکر و قند استفاده کنیم چون معلوم نیست چه اشغالی ریختن توش

 15. مهسا0912

  گلوتن دقیقا چیه؟ چون نوشتید گز بدون شکر گلوتن!

 16. بدنسازان

  گز بدون قند شما چه ترکیباتی داره؟ ایا کالری و قندش خوب هست که خوشمزه باشه؟

  • دکتر استویا

   سلام واحترام بله کالری این محصول کم هست و همچنین برای افرادی که رژیم هستند بسیار مفیده

 17. حسنعلی شیرازی

  معمولا محصولات گزی اسیب میزنند به دنان چطور این محصول به دندان اسیب نمیزنه و نمیپوسونه؟

 18. حسنا

  تا چه مقدار مجاز هستیم در روز این گز رو مصرف کنیم امکان اینکه اسیب ببینیم هست؟

 19. آتنا

  اینکه توی مدت طولانی فشار خون تنظیم میشه درسته؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *