خرید محصولات تغذیه سالم

داشتن تغذیه سالم یکی از مهمترین عوامل داشتن بدنی سالم است، اما اینکه بدانیم چه چیزی برای بدن ما مفید است و اصطلاحا چه چیزی تغذیه سالمی است سوال مهمی است که باید جواب آن را بدانیم. در این صفجه قرار نیست صرفا چند نکته ایده آل و صرفا عنوان چند خوراکی را به شما بگوییم، بلکه قرار است بهترین مواد غذایی سالم را همینجا مستقیم به شما معرف کنیم که از همین امروز شروع رژیم غذایی جدیدتان را داشته باشید و با اراده ای قوی به سراغ بهترین برنامه غذایی بروید.

چطور تغذیه سالمی داشته باشیم ؟

در قدم اول برای داشتن یک تغذیه سالم و مقوی شما باید رژیم غذایی همیشگی خود را تغییر دهید و رژیم جدیدی برای خود آماده کنید که شامل انواع مختلف غذاها در گروه های مختلف غذایی تا بتوانید تمام انرژی لازم بدن را با بهترین نوع تغذیه بدست آورید.

برای مثال یکی از جواب های سوال چگونه تغذیه سالمی داشته باشیم این است که از نمک های معمولی در بازار دوری کنید! اما اگر نمک در غذا را دوست دارید پس سعی کنید نمکی استفاده کنید که سدیم کمتری داشته باشد و برای بدن شما ضرری نداشته باشد، به همین علت دکتر استویا نمک هایی را ارائه می دهد که برای بدن به هیچ عنوان ضرر ندارد و شما به راحتی می توانید هرچقدر که دوست دارید نمک در غذا استفاده کنید و برای کسانی که نمک در غذا را دوست داند پیشنهاد می شود:

  1. نمک پتاسیم یا نمک کم سدیم با پتاسیم ۱۰%
  2. نمک پتاسیم یا نمک کم سدیم با پتاسیم ۲۰%

نمک طعام معمولی ( کلرید سدیم ) می باشد که باعث افزایش فشار خون می شود اما نمک پتاسیم یا نمک کم سدیم با کم کردن سدیم و اضافه کردن پتاسیم موجب کاهش فشار خون می گردد . متاسفانه تا به این زمان این نمک در بین مردم ایران کمتر شناخته شده است اما در آمریکا و اروپا به دلیل رژیمی بودن و فواید نمک پتاسیم به سرعت در حال گسترش می باشد و استفاده می باشد.

صبحانه سالم برای تغذیه سالم

همانطور که میدانید صبحانه یکی از مهمترین وعده های غذایی است که باید بهترین نوع غذا را برای صبحانه انتخاب کرد، پس بیایید تا بررسی کنیم که چه چیزی بیشتر در صبحانه استفاده میشود که برای بدن ممکن است ضرر داشته باشد و جزوء تغذیه سالم برای صبحانه نیست

اولین گزینه برای حذف از وعده های صبحانه ” شکر ” است، شکر یا قند یکی از خطرناکترین مواد صبحانه است که اکثر پزشکان تغذیه در رژیم های غذایی پیشنهادیشان آن را حذف کرده اند، پس بیایید ماهم آن را حذف کنیم و دیگر شکر و قند نخوریم!

اما صبر کنید زندگی بدون شیرینی ؟! بنظر خیلی سخت است، اما نگران نباشید تیم متخصص دکتر استویا راه حلی دارد.

دکتر استویا شیرین کننده های کاملا طبیعی ارائه می دهد که جایگزین شکر و قند معمولی است، شما با این شیرین کننده ها می توانید انواع شیرینی جات را میل کنید بدون اینکه حتی یک درصد قند خونتان جابجا شود!

برای اینکه توضیحات اضافی بیشتر نشود پیشنهاد می کنم حتما توضیحات محصولات زیر را بخوانید

ساشه سوئیتی استویا جایگزین شکر برای نوشیدنی 
پودر سوئیتی استویا جایگزین شکر برای پخت و پز
قرص سوئیتی استویا جایگزین قند

دیگر شیرین کننده های طبیعی 

در آخر برای داشتن تغذیه ای کاملا سالم و ارگانیک ما صرفا پیشنهاد نمی دهیم بلکه میگوییم واقعا از همه محصولات دکتر استویا دیدن کنید و با مشورت تیم پشتیبانی ما بصورت آنلاین و یا پزشک خود بهترین تعذیه را برای خود انتخاب کنید.