خرید محصولات شیرین کننده

شیرین کننده طبیعی

تا به امروز شیرین کننده های مختلفی در بازار آمده اند هرکدام با شعار های مختلفی اما در آخر هیچ کدام از شیرین کننده های مصنوعی نمی توانند بدون ضرر باشند و هرکدام به نوعی برای بدن ضرر دارند، لذا در این بین افرادی که به دنبالی دوری کردن از مضررات شکر و انواع شیرین کننده مصنوعی هستند نمی توانند محصول مورد نظر خودشان را پیدا کنند.

اما اینک در فروشگاه اینترنتی دکتر استویا مفتخریم که به شما شیرین کننده ای طبیعی از دل طبیعت را معرفی کنیم، این جایگزین شکر علاوه بر اینکه هیچ یک از مضررات شکر و یا شیرین کننده های مصنوعی را ندارد بلکه عملا هیچ تاثیر خاصی بر روی بدن شما نخواهد داشت ! این شکر طبیعی فقط و فقط یک ” شیرین کننده بدون قند ” است !

شکر طبیعی استویا

استویا نام گیاهی است که در مرز های آمریکا و پاراگوئه رشد میکند، این گیاه طبیعتا شیرین است و مردم آن منطقه به جای شکر از این گیاه استفاده میکنند، اما مصرف خود گیاه به تنهایی در طولانی مدت برای بدن انسان ضرر دارد، لذا شرکت هی مختلفی برای تهیه پودر فرآوری شده و بدون ضرر این گیاه تلاش کرده اند که بهترین آنها برند سوئیتی بوده است.

شیرین کننده سوییتی یا همان شکر طبیعی سوئیتی تنها جایگزین طبیعی و بدون ضرر شکر است که افراد معمولی، افراد دارای رژیم خاص و حتی افرادی که دیابت دارند ! می توانند از آن به عنوان یک شکر طبیعی بدون قند استفاده کنند.

شکر بدون قند استویا در سه حالت قرص استویا، ساشه استویا و پودر استویا فرآوری شده است که هر سه آنها برای استفاده عموم به جزء خردسالان و زنان باردار آزاد است،

نکته: در صورتی که دارای بیماری خاصی هستید قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنید.

‌چه کسانی می توانند از استویا استفاده کنند

اکثر افراد جامعه که قصد دارند از قند خون و مضررات شکر و شیرین کننده های مصنوعی دوری کنند می توانند از استویا استفاده کنند.

آیا استویا برای دیابتی ها مناسب است

بله، افراد دیابتی می توانند از این شیرین کننده طبیعی استفاده کنند هرچند با اینحال توصیه می شود که قبل از سفارش با همکاران ما در رابطه با نوع دیابت خود صحبت کنید تا شرایط استفاده استویا به شما ارائه شود:

شماره های تماس: 02166574265 – 02166122008
همراه و تلگرام: 09196262383

آیا استفاده از شیرین کننده استویا برای رژیم مناسب است

به جرأت می توان گفت اکثر مشتریان دکتر استویا افراد دارای رژیم غذایی و بعد دیابتی ها هستند، اکثر مشاوران رژیم و پزشکان توصیه شان برای بهبود رژیم غذایی استفاده از استویا سوئیتی و یا ساشه سوئیتی است. این شیرین کننده بدون کالری بوده و هیچ تاثیری در میزان کالری شما نخواهد داشت پس با خیال راحت از آن استفاده کنید.

در آخر باید گفت اگر قصدتان دوری کردن از قند و مضررات شکر است شیرین کننده طبیعی استویا را امتحان کنید.

برند های دیگر شیرین کننده

در این بین بعد از بهترین شیرین کننده استویا که برند سوییتی می باشد برند دیگری نیز توصیه می شود که شیرین کننده کاندرل نام دارد، محصولات کاندرل نیز کالری کمی دارند و می توان آنها را در برنامه غذایی روزانه استفاده کرد.

قند قهوه ای شیرین کننده ای نسبتا بهتر

برند دکتر استویا علاوه بر محصولات طبیعی خود قند ، شکر و نبات قهوه ای نیز ارائه  می دهد، این محصولات به هیچ عنوان مانند استویا نیستند اما با اینحال برای افرادی که این محصول را ترجیح می دهند آن را فراهم کرده ایم تا بتوانیم پاسخگو تمام نیاز های مشتریان خود باشیم.