مربای بدون شکر بهارنارنج


مربای بدون شکر بهار نارنج با گیاه استویا شیرین شده است که شیرینی آن ۱۰۰% طبیعی بوده جذب بدن نمی شود و هیچ یک از ضرر های شیرین کننده های مصنوعی و شکر را ندارد.

نکته:

مهم ترین خاصیت دارویی بهارنارنج تأثیر آن روی سیستم عصبی بدن است. بهارنارنج آرامش بخش و ضد هیجانات دستگاه عصبی است و به کاهش سردرد کمک می کند.

قیمت:

25,500 تومان

در انبار موجود نمی باشد

(دیدگاه 1 کاربر)

اطلاعات بیشتر

وزن 350 g
توضیحات بیشتر

مربای بهارنارنج بدون شکر

شیرین شده با شیرین کننده طبیعی استویا

بدون شکر و بدون اسپارتام

توجه: هر میوه ای دارای کالری می باشد لذا در میزان مصرف مربا توجه لازم را داشته باشید، ما فقط شکر را از این مربا حذف کرده ایم درصورتی که هر میوه کالری خود را دارا می باشد. 

 

 این مربا بدون شکر است اما مانند مرباهای معمولی شیرین و خوش طعم می باشد.

مزیت ها:

استفاده ۸۰% از خود میوه که خیلی از شرکت های این میزان را برای کاهش قیمت تا ۴۰% کاهش می دهند.

استفاه از استویا خالص با خلوص ۹۹% ارگانیک

استفاده نکردن از شیرین کننده های شیمیایی مانند اسپارتام و ساخارین و آس سولفان کا

شیرین شده با شیرین کننده طبیعی گیاه استویا بدون استفاده از شکر

مورد مصرف برای:

 همه افراد بخصوص افراد دیابتی و کسانی که رژیم غذایی دارند و ورزشکاران

 

درباره شیرین کننده طبیعی استویا :

شیرین کننده طبیعی استویا که در این محصول به کار رفته می تواند قند خون، چربی خون و فشار خون شما را کنترل نماید و در صورت مصرف طولانی مدت می تواند در بهبود و بالا بردن سیستم ایمنی بدن نیز موثر واقع شده و موجب پیشگیری از بیماری های دیابت، پوکی استخوان پوسیدگی دندان، بیماری های کلیوی و کبدی گردد.


نوآوری انجام شده در این محصول: این بوده است که شکر حذف شده و به جای آن از شیرین کننده ی طبیعی استویا استفاده شده و تکنیک تولید بر این بوده که افت فشار ایجاد شده را کنترل کرده ایم زیرا استویا قند خون شما را نیز می تواند کنترل کند در نتیجه این محصول شکر ندارد و از شیرین کننده طبیعی استویای خالص استفاده شده است یاد آور می شویم که به هیچ عنوان از برگ استویا که فراوری نشده است استفاده نکنید چون میزان فلزات سنگین در برگ استویا کنترل نشده است در نتیجه ما از عصاره استویا استفاده کرده ایم.

توجه: یاد آور می شویم که به هیچ عنوان از برگ استویا که فراوری نشده است استفاده نکنید چون میزان فلزات سنگین در برگ استویا کنترل نشده است در نتیجه ما از عصاره استویا استفاده کرده ایم.

 

1 دیدگاه برای مربای بدون شکر بهارنارنج

  1. هادی عمید (مالک تایید شده)

    این مربا با سوربیتول شیرین شده است .این ماده اگر ۱۰٪وجود داره باید روی محصول منویسند چون باعث اسهال ودرد معده است ولی در این مربابیشتر از این نسبت وجود دارد وبجاش منویسند با استویا شیرین شده است (نسبت کم وجود داره در این محصول)متاسفانه فقط تبلیغ میکنند بدون مراعات سلامت مشتری.

    • sherkat

      سلام وقت بخیر.. سوربیتول به عنوان یک فیلر عمل میکند و میزان استویای استفاده شده در محصولات زیر نظر وزارت بهداشت صورت میگیرد، چراکه استویای بیش از اندازه تعیین شده باعث افت فشار خواهد شد..

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *