سوهان رژیمی حبه ای

سوهان رژیمی حبه ای استویا

بدون هیچگونه شیرین کننده مصنوعی مانند آسپارتام، ، شکر و …

 مزیت ها:

  1. استفاده نکردن از شکر
  2. استفاده نکردن از شیرین کننده های مصنوعی
  3. استفاده از شیرین کننده طبیعی استویا
  4. کم کالری
  5. دارای بو و طعم طبیعی بدون استفاده از اسانس

توجه:

این محصول سوغات شهر قم میباشد و در فرمول آن از جوانه گندم، آرد و روغن و در صد بسیار کمی از شیرین کننده استویا استفاده شده است.  با توجه به بالا بودن کالری این محصول با دقت استفاده شود . ما فقط شکر را در این محصول حذف کرده ایم

 

قیمت:

30,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات تکمیلی

وزن 505 g
توضیحات بیشتر

 سوهان رژیمی حبه ای استویا

در این هیچگونه شیرین کننده مصنوعی اعم از ساخارین، آسپارتام و … به کار نرفته است.

برای شیرین نمودن این سوهان ، از گیاه  ۱۰۰% طبیعی استویا استفاده شده است که این شیرین کننده جذب بدن نمی شود و کالری آن صفر می باشد ولی کام شما شیرین می شود.

 مورد مصرف برای:

همه افراد جامعه بخصوص افرادی که رژیم غذایی دارند و ورزشکاران

نکته : افراد دیابتی قبل از مصرف با پزشک خود حتما مشورت کنند.

درباره شیرین کننده طبیعی استویا :

شیرین کننده طبیعی استویا که در این محصول به کار رفته می تواند قند خون، چربی خون و فشار خون شما را کنترل نماید و در صورت مصرف طولانی مدت می تواند در بهبود و بالا بردن سیستم ایمنی بدن نیز موثر واقع شده و موجب پیشگیری از بیماری های دیابت، پوکی استخوان پوسیدگی دندان، بیماری های کلیوی و کبدی گردد.


نوآوری انجام شده در این محصول: این بوده است که شکر حذف شده و به جای آن از شیرین کننده ی طبیعی استویا استفاده شده و تکنیک تولید بر این بوده که افت فشار ایجاد شده را کنترل کرده ایم زیرا استویا قند خون شما را نیز می تواند کنترل کند در نتیجه این محصول شکر ندارد و از شیرین کننده طبیعی استویای خالص استفاده شده است

توجه:یاد آور می شویم که به هیچ عنوان از برگ استویا که فراوری نشده است استفاده نکنید چون میزان فلزات سنگین در برگ استویا کنترل نشده است در نتیجه ما از عصاره استویا استفاده کرده ایم.